Atsiliepimai apie mus

„Būti čia ir dabar“, nurimti, tai ko ieškojau, tai ką išmokau. Reiki namuose įgijau žinių, kurios padeda tiek susivokti, tiek praktikuoti švarią energiją. Dėkoju meistrams, už tai, kad pasidalino išmintimi, žiniomis, technikomis, įžvalgomis. Kaip cholerikė dažnai pavargdavau nuo savo minčių, bei besikeičiančių nuotaikų. Jau po pirmos dienos jaučiau skirtumą. O gavusi pirmos pakopos visas iniciacijas, drąsiai teigiu, jog gebu greičiau atpažinti ir sukontroliuoti savo būsenas. Smagiausia, jog čia namai. Ne mokykla, ne stovykla. Tai namai: rami, šviesi, mokanti bei drąsinanti oazė“ 

 Ačiū! Aistė K.


„Dėkoju „Reiki namams“, būtent Aivarui su Snieguole, už suteiktas žinias ir nuostabią patirtį. Linkiu nuolatos būti su Reiki ir tęsti šiuos mokymus kuo ilgiau, kad kuo daugiau žmonių apie tai sužinotų, ir žodis apie Reiki sklistų tolyn“. 

Ačiū Edgaras K.


„Be galo smagu ir šilta buvo būti jūsų namuose visą seminaro laiką, jausti ramybę ir globą. Iš visos širdies dėkoju už suteiktas žinias ir jaučiu, kad mano kelionė į pažinimą tik prasidėjo. Tiek naujų potyrių, virpesiu ir naujų savęs pažinimo būdų atsirado ... Aš tokia laiminga ir rami. Labai Jums Dėkoju. Linkiu Snieguolei ir Aivarui Meilės ir šviesos jų kelyje …“ 

Rima S.


„Nuostabu, labai nuostabu, aš viskuo patenkinta, rami, geros nuotaikos, džiaugsminga, laiminga. Tai būtent tai ko man reikėjo!!! </i><i>Jūs fantastiški!!!!!!” :) Daina S.


„Padėka Reiki namų meistrams-mokytojams Snieguolei ir Aivarui už puikius mokslus, už gerai praleistą laiką jūsų namuose. Už jūsų duotas žinias, už jūsų atiduotą energiją mums. Sunku žodžiais išsakyti ką jaučiau, tai neapsakomas jausmas. Ačiū už atradimą savęs, už savo jausmus. Pagaliau atrastą ir pamatytą tą baltą šviesą. Nuoširdžiausias Ačiū.” 

Asta N.


„Man iš tikro labai sunku aprašyti, tai ką jaučiu, ką gavau, ką išmokau. Tiesiog emocijos neišreiškiamos žodžiais. Pirmiausia tiksliausiai tas jausmas, kad aš galiu, galiu padėti kitiems, galiu padėti sau, tas jausmas nenusakomas. Išeinu iš šitų namų pilna ramybės ir harmonijos. Pilna esu pasitikėjimo ir žinojimo, kad galiu padėti, galiu būti naudinga žmogui, aplinkai, jausmui, išeinu žinodama, kad aš galiu nugalėti skausmą, negatyvą ir viską kas nugalima. Sakau didelį ačiū, patį nuoširdžiausią ačiū už žinias, už galimybę, už norą tas žinias perduoti. Ačiū už paslaptį, kurią dabar žinau ir aš. Ačiū Visatai, kad suteikė šansą būti su Jumis, mokytis iš jūsų. Pačios didžiausios sekmės Jums, Visatos energijos ir kasdien Jos dalinamų dovanų gausos. Tegul sekmė, pasitikėjimas ir išmintis lydi Jus kiekviename žingsnyje.”

Rasa Š. 


„Esu labai dėkinga seminaro organizatoriams Aivarui ir Snieguolei. Šio seminaro metu gavau daug žinių ir praktikų, kurias taikydama sau vėl susiderinau, susibalansavau. Tarsi šydas nukrito nuo akių ar viso kūno, neleidęs aiškiai matyti, kas yra kas. Jutimų srityje - stipri jausmų kaita. Pojučiai tapo ryškesni. Nebeliko negatyvių minčių, jausmų, destrukcijos. Tikiuosi, kad taikant išmoktas praktikas, pavyks dar labiau susibalansuoti, bet kokiomis aplinkybėmis išlikti savyje, savo TIKRAJAME AŠ. Ir tuo pačiu keisti viską aplinkui, harmonizuojant, suderinant, subalansuojant. Leidžiant per save UNIVERSALIĄJĄ GYVYBĖS ENERGIJĄ.” Ačiū 

Ramunė R.


„Mieli Snieguole ir Aivarai, Reiki meistrai, Balandžio 19-21 dienomis praleistas savaitgalis Reiki namuose paliko neišdildomą įspūdį, kupiną meilės, darnos ir Tiesos apie neprilygstamą REIKI. Tai praplėtė paviršutinį supratimą apie kūną, protą, sielą, vidinį ir išorinį pasaulius, ramybę ir harmoniją. Nuoširdus AČIŪ mokytojams už perteiktas žinias, praktikas. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad sutikau tokius nuostabius mokytojus atvėrusiems tikrąjį REIKI” Su pagarba, Virginijus K.“


„Mieli Mokytojai, Reiki Meistrai, Snieguole ir Aivarai, tai ką aš jaučiau, patyriau ir gavau per šias tris dienas, kurios pralėkė tarsi kelios akimirkos, per šį nuostabų seminarą, aš parašyti, ar išreikšti - negaliu..... Negaliu, nes nerandu žodžių tam manyje esančian jausmui išreikšti, perteikti. Man labai labai gera. Jaučiuosi laiminga, viduje ramu, šviesu, gera, norisi kad taip ir liktų visam gyvenimui. Tikiu, taip ir bus. Seminaras pranoko visus lūkesčius. Gavau be galo daug žinių, praktikos, pamokymų. Viskas buvo atlikta kompetetingai, atsakingai, su dideliu atsakingumu ir meile. Iki smulkmenų pasiruošta šiam seminarui.... Nuošidžiausiai linkiu Jums sėkmės! Su meile ir didele pagarba Jums” 

Irena K.


„Tai namai, kuriuose apsilankė ir gyvena Reiki dvasia, puoselėjama dviejų deivūnų, sugebėjusių ją prisijaukinti ir išauginti į šviesos, harmonijos ir meilės kupiną lotoso žiedą, kurio žydėjimu turi galimybė gėrėtis, jį uostyti, paliesti ir net paragauti kiekvienas, trokštantis pajusti tikrąją jo vertę.” 

Egidijus R.


„Snieguole ir Aivarai, Nuoširdžiai dėkoju už suteiktas reiki pamokas, už nuostabias akimirkas praleistas kartu. Ačiū Jums, kad Jūs mane priėmėte, išmokėte, ko aš taip ilgai ieškojau. Ačiū už praktines pamokas, kurios suteikė pasitikėjimo savimi ir suprasti, kad esi tobulas ir galingas savo kūno šeimininkas, suprasti kūno kalbą. Ačiū Jums už Jūsų vidinę šilumą, kuria pasidalinote kartu su manimi. Ačiū Jums! Labai lauksiu ketvirtadienių, kurie man toliau leis bendrauti su Jumis. 

Su pagarba Asta P.“


„Buvo nuostabus savaitgalis. Supratau, kad didžiąją savo sąmoningo gyvenimo dalį būtent šio mokymo man ir trūko. Dabar jaučiuosi nusiraminusi ir galinti nuversti didžiausius kalnus - nepasitikėjimo, pykčio, nerimo - tiek savyje, tiek ir aplink save. AČIŪ Snieguole ir Aivarai - jūs nuostabūs!“ 

Giedrė P.


„Labai patiko klausytis istorijos. Iš pradžių šiek tiek jaudinausi, kad man nepavyks, bet po kurio laiko viskas išėjo gerai. Mokytojai buvo labai malonūs, atmosfera labai jauki. Vis klausinėjo ar tikrai supratom, ką jie norėjo pasakyti ir labai aiškiai paaiškino. Džiaugiuosi, kad čia mokiausi“. 

Troja P.


„Taip, man patiko. Taip, man pravers. Taip, jaučiuosi gerai. Ne, nebuvo sunku. Džiaugiuosi, kad čia atėjau ir skyriau laiko. Ačiū, kad buvote malonūs. Džiugu, kad viskas gerai sekėsi“. 

Nojus K.


„Ačiū už nuostabią atmosferą, kurioje yra labai malonu būti. Ačiū už tikėjimą tuo ką darote ir nuoširdų savo įsitikinimų perdavimą. Mokymai buvo labai įdomūs ir platūs. Taip pat praktinis aspektas buvo labai naudingas. Išeisiu su didele vidine ramybe ir šypsena. O tai pasako viską :)

p.s. Man labai patiko kava :)))“

Vaida G.

 


© Reikinamai.lt 2020